Paylaş
Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında başlayan tasarım maceramıza, Atılım Mimarlık Dekorasyon olarak günümüzde tecrübeli ve yenilikçi tasarım ve yönetim kadromuzla devam ediyoruz. Atılım Mimarlık; müşterilerinin istekleri doğrultusunda, projelendirilecek yapının – mekânın işlevini düşünerek tasarım girdilerini oluşturur. Doğru çözüm, yapının – mekânın kullanıcılarının taleplerinin ve yapının – mekânın fonksiyonel özelliklerinin iyi analiz edilmesiyle ortaya çıkar.

Fonksiyonellik ve ergonomi, estetiğe zemin oluşturur.   Atılım Mimarlık; Uygulama tecrübesi, malzeme – detay bilgisi ve tasarım birikimini, kaliteli bir hizmet verebilmek ve kalıcı mekânlar yaratabilmek için müşterilerine sunar.

3 Boyutlu olarak tasarladığımız yapılar – mekânlar üst düzey tekniklerle renklendirilerek sunuma hazırlanır ve proje müşteri tarafından onaylandığında ise projenin aynısı en kısa sürede uygulanır.

Atılım Mimarlık, projelendirilecek yapıya – mekâna müşterilerinin penceresinden bakıp kendi tasarım anlayışıyla birleştirmeyi hedefler.

Atılım Mimarlık, tasarımın tüm sürecinde yetenekli mimari ve iç mimari kadrosuyla mimari projelendirme aşamasından tüm mekânların dekorasyon projelerinin hazırlanmasına doğru süren yolculukta müşterilerine her an yol arkadaşı olacak yetkinliktedir.

İleri düzey tasarım ve teknik bilgisiyle Atılım Mimarlık aynı yapı alanları – mekânlar için ekonomik ve iddialı projelendirme metotları uygular. Hizmetleri içinde otel, hastane, iş merkezi, konut, ofis, mağazalar, restoranlar, barlar, kuaför, ve güzellik salonları, eczaneler gibi yapıların ve mekanların mimari ve iç mimari projelendirmeleri ve kişiye özel mobilya tasarımları sayılabilir.

Projelerimiz